OFERTA

Specjalizujemy się w wideofilmowaniu oraz fotografowaniu ślubów, wesel a także innych imprez okolicznościowych, takich jak chrzty, komunie, studniówki czy imprezy zakładowe.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy kochają swoją pracę – sprawia nam to przyjemność! Mamy potrzebny, najnowocześniejszy sprzęt, obiektywy, stabilizatory ale przede wszystkim jesteśmy nieszablonowi. Korzystając Państwo z naszych usług mogą być pewni, że zostaniecie potraktowani w sposób indywidualny.

Jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia, a więc możemy ukazać wszystko to co tylko zapragniemy.

ŚLUBY/WESELA

Fotografie najwyższej jakości wraz z pięknym albumem to wspaniała pamiątka ślubna. W kwestiach filmowych przykładamy szczególną uwagę na dynamizm i nowoczesność. Możemy nagrać zaproszenie na ślub, zrobić sesję zdjęciową oraz wykonać stronę internetową jako wirtualne zaproszenie, na którym młodzi będą mogli dodawać swoje artykuły z przygotowań do ślubu – to zupełna nowość na rynku – a my robimy to bardzo dobrze! Nagramy i sfotografujemy również przygotowania w dniu ślubu, uroczystości ślubne jak i wesele, oprawiając to w piękną foto książkę/album wraz z pendrive wraz z filmem/teledyskiem dla Was. Film nagrywany jest najnowocześniejszym aparatem, który w połączeniu z najlepszej jakości obiektywami i narzędziami do postprodukcji dadzą kinowy efekt tzw. “film look”.

NASZA POZOSTAŁA OFERTA:

TELEDYSKI – SPOTY REKLAMOWE – MONTAŻ WIDEO

  • Produkcja teledysków muzycznych, na każdym etapie ich tworzenia, poczynając od przygotowania scenariusza, poprzez obsadę, przygotowanie planu zdjęciowego, nagranie wideo oraz jego montaż, postprodukcję a także efekty dźwiękowe, finalnie promocję w sieci.

SPOTY REKLAMOWE / PROMOCYJNE

  • Produkcja spotów reklamowych dla firm ukazująca dany profil działalności bądź reklamująca dany produkt
  • Produkcja spotów promocyjnych miast/gmin/wsi przedstawiające najciekawsze i najpiękniejsze walory danych miejscowości


REPORTAŻE SPOŁECZNE

  • Przygotowanie reportaży społecznych o różnej tematyce dla mediów (radio/telewizja/Internet)KONCERTY / WYKŁADY / SPOTKANIA
    · Organizacja lub uczestnictwo w koncertach, wykładach historycznych z własnym repertuarem muzycznym i inne
Share:
Copyright by 333ArtStudio - 2018
Inline
Error occured while retrieving the facebook feed
Inline
Error occured while retrieving the facebook feed